Красива зимова музика: ТОП-20 кращі композиції для зими

Красива зимова музика – ТОП-20 кращі композиції

Красива зимова музика – це чудові інструментальні композиції, де кожна нотка пронизана натхненням від пейзажів зими. Крім того, це чудові музичні шедеври до Різдва та Нового року, які не втрачають своєї актуальності навіть через багато років. Нижче наведена красива зимова музика для душі, яка краще за все відображує настрій зими.

Красива зимова музика без слів: Вівальді – Зима. Пори року

У класичному звучанні чи у рок-обробці ця красива зимова композиція незмінно викликає асоціації зі сніжною та морозною зимою. «Зима» Вівальді ніби відносить у чарівний танець сніжинок.

Красива зимова музика без слів - Вівальді – Зима. Пори року

Ця красива музика без слів чудово описує й морозну свіжість зими, і зігріваюче тепло каміну, і радість від зимових розваг.

Зима чарівним чином змінює природу, але при цьому час циклічний, і зимовий сезон незабаром стане початком нової весни. Красива зимова музика Вівальді дозволяє поринути у передноворічні мрії під звуки сольної скрипки, яка передає подих північного вітру.

Красива зимова рок-балада: «Accept» – Winter Dreams

Ця мелодична композиція належить до «Balls to the Wall» (1981) – п’ятого студійного альбому відомого німецького рок-гурту «Accept». Красива рок-балада може сміливо претендувати на включення у список красивої зимової музики для романтиків.

Красива зимова рок-балада – «Accept» – Winter Dreams

«Зимові мрії» і за своїм звучанням, і за змістом чудово сприяють створенню чарівної атмосфери для романтичного вечора біля каміну. У цій красивій рок-баладі є й легкі нотки зимової меланхолії та ностальгії за минулим, і певний ореол романтики зими, коли за вікном виє метелиця та йде сніг, а у домі біля каміну чутним тріск дров та мерехтить полум’я свічок.

«And the snow is falling, Taking me away»

(«А сніг все йде і йде, Зачаровуючи мене»)

Красива зимова музика без слів: Ernesto Cortazar – Winter emotions

Список чудової зимової музики був би не повним без творчості такого майстра інструментальних композицій про красу природи, як Ернесто Кортасар. Мексиканський композитор та піаніст у своїй творчості чудово відобразив швидкоплинну красу моментів.

Красива зимова музика - Ernesto Cortazar – Winter emotions

Ніжна композиція «Зимові емоції» чудово передає й настрій зимової сплячки у природі, і красу миті у сніжинках, які кружляють у сніжний день. Ця красива зимова музика без слів занурює у легкий медитативний настрій, коли можна помріяти та повірити у можливість дива.

Красиві зимові композиції: Frank Sinatra – Let it snow!

Ця красива зимова музика – одна з найвідоміших різдвяних композицій англійською мовою. Парадокс найпопулярнішої пісні про сніг, що йде, у тому, що вона була написана спекотним літом 1945 року.

Красиві зимові композиції – Let it snow!

Існує не менш 20-ти версій виконання цієї зимової композиції. Проте найвідомішою та легко впізнаною «Let it snow!» залишається у виконанні Френка Сінатри, який заспівав її другим після Вона Монро. Хоча не менш гарно популярна зимова композиція звучить й у виконанні тріо Паваротті, Каррераса та Домінго.

Краща зимова музика до Різдва: Jingle Bell

У Сполучених Штатах ця найвідоміша різдвяна пісня за популярністю анітрохи не поступається Let it snow!». Як це не дивно, але й ця композиція також спочатку не планувалася як музика до Різдва.

Красива зимова музика до Різдва - Jingle Bell

Популярна «Jingle Bell» («Дзвоники дзвонять») була створена ще у 1857 році. Спочатку вона мала іншу назву, та створювалася ця композиція до Дня подяки. Проте з часом вона набула слави популярної різдвяної пісні.

Подібно до пісні «Let it snow!», ця композиція також найбільш відома у виконанні Френка Сінатри. Хоча, здається, що кількість виконавців цієї пісні ніяк не підрахувати. Наприклад, цей американський новорічний хіт усіх часів чудово звучить у виконанні Андреа Бочеллі.

Красива музика до Різдва: Джон Леннон та Йоко Оно – Happy Xmas (War Is Over)

Ця красива зимова пісня, що отримала славу однієї з найкращих різдвяних композицій, «народилася» ще у 1971 році. Проте вона досі не втрачає своєї актуальності. У 2012 році композиція навіть увійшла до десятки кращих пісень на Різдво у Великобританії.

Красива музика до Різдва

Красива музична композиція у виконанні Джона Леннона та Йоко Оно нагадує про важливість миру та гармонії, особливо у святкові дні. Пісня закликає до припинення бойових дій, відродження миру та взаєморозуміння.

Красива зимова музика: Bryan Adams – Christmas Time

Ця красива зимова композиція у виконанні канадського співака та автора пісень Брайана Адамса була випущена ще у 1985 р. Попри доволі солідний вік, ця різдвяна пісня досі щороку транслюється на радіо перед Різдвом та Новим роком.

Красива зимова музика – Christmas Time

Якщо прислухатися до тексту пісні «Час Різдва» Брайана Адамса, то між строк можна відшукати ті ж самі мотиви про мир та гармонію, які присутні у різдвяній композиції Джона Леннона. Ця пісня нагадує, що радісний настрій та щастя повинні існувати кожен день протягом року, а не лише у свята.

Красива музика до Різдва та Нового року: Chris Rea – Driving Home For Christmas

Ще одна красива зимова композиція чудово підходить як для Різдва, так і для Нового року. Вона була написана як різдвяна пісня англійським співаком та автором пісень Крісом Рі ще у 1988 році. При цьому вона досі щорічно потрапляє у список популярних композицій на Різдва та Новий рік.

Як розповідав в одному з інтерв’ю сам музикант, пісня «Їду додому на Різдво» була написана ним ще у 1978 році на шляху додому. Натхнення для створення цієї музичної композиції співак отримав, коли стояв у заторах та спостерігав за снігом, що падав.

Красива зимова музика – Chris Rea – Driving Home For Christmas

Інші водії виглядали доволі нещасними, і Кріс почав наспівувати «Ми їдемо додому на Різдво…». Вже трохи згодом, у світлі вуличних ліхтарів він записав текст майбутнього різдвяного хіта.

Ця красива зимова пісня нагадує про радість поїздки до рідних та друзів на свято, коли всі близькі люди нарешті можуть зібратися разом. Проте яким би складним та тривалим не була подорож, а радість від зустрічі цього варта.

Красива інструментальна зимова музика: HAVASI – On a winter Night

Угорський піаніст та композитор Балаш Хаваші – справжній віртуоз та майстер створення чудових інструментальних композицій. Його чарівна музика занурює у мрії та дозволяє відродити віру у дива.

Красива інструментальна зимова музика – HAVASI – On a winter Night

Чудова композиція «On a winter Night» зачаровує ніжним звучанням. Вона нагадує про затишні зимові вечори біля каміну у міському будинку або ж біля теплої печі у сільській домівці. Ця красива зимова музика ніби укутує у теплі спогади з дитинства, пов’язані з зимою та Новим роком.

Краща зимова музика до Різдва: «Wham!» – Last Christmas

Красива лірична композиція «Минулого Різдва» була випущена британським поп-дуетом «Wham!» у 1984 році. Хоча ця пісня досі залишається у лідерах серед популярної зимової музики до свят, насправді вона жодним чином з ними не пов’язана.

У тексті, який написав Джордж Майкл, слово «Різдво» могло бути легко замінено на назву будь-якого іншого свята. Сама композиція «народилася» також не в час різдвяної метушні та святкового настрою.

За словами автора пісні, вона була написана ним під час перегляду футбольного матчу разом з Ендрю Ріджлі. Вже на його завершення на світ з’явилися і текст, і музика для майбутнього різдвяного хіта.

Пісня написана від хлопця, який страждає від зради коханої. Офіційне відео «Last Christmas» у виконанні творчого дуету «Wham!» найяскравіше передає атмосферу зими та популярних зимових свят.

Красива зимова музика на Новий рік: Карел Готт – Kdepak ty ptacku hnizdo mas

В цій пісні у виконанні «чеського соловейка» Карела Готта немає нічого зимового. Проте, як не дивно, вона нерідко належить до списків романтичної зимової музики.

Красива зимова музика на Новий рік

Справа у тому, що пісня «Де твоє гніздо, пташка?» була написана як саундтрек до фільму «Три горішка для Попелюшки» (1973). Ця чеська казка у Чехії та багатьох інших країнах Європи майже від початку існування незмінно транслювалася до новорічних свят. До того ж, події у ній розгортаються на тлі красивих зимових пейзажів.

Тому не дивно, що й пісня, яка звучить у фільмі, також набула слави кращої романтичної композиції до Нового року та Різдва. Слід додати, що красива зимова музика до цієї пісні була написана чеським композитором Карелом Свободою, а текст – Йіржі Штайдлом.

Красива зимова музика без слів: Yuriko Nakamura – Winter romance, Winter Sonata

Відома японська піаністка та композиторка Юріко Накамура стверджує, що на створення музики її надихнуло звучання дощових крапель. Тому не дивно, що чимало її композицій створено під впливом від краси навколишньої природи.

Яскравим підтвердження цьому слугує й красива зимова музика без слів у виконанні талановитої японської піаністки.

Наприклад, «Зимовий романс» нагадує про красу зоряного неба взимку, яку краще за всіх помічають закохані романтики. Ця красива композиція без слів нагадує про повернення додому взимку, коли у повітрі кружляє сніг.

Красива зимова музика без слів – Yuriko Nakamura – Winter romance, Winter Sonata

Чари зимової природи вишукано передає й чудова «Зимова соната» Юріко Накамура. Здається, що ця красива зимова музика нагадує про дивовижну красу засніженої природи, яка заснула під шапками снігу та ковдрами з льоду.

Хтось при її прослуховуванні згадає про прогулянку зимовим лісом, де панує дзвінка тиша. У когось іншого ця красива інструментальна композиція викличе спогади про мальовничі зимові акварелі, які з такою ж вишуканістю, як і звучання піаніно тут, підкреслюють красу природи взимку.

Інструментальна музика про зиму: Kitaro – Winter Waltz

Японський музикант-мультиінструменталіст та композитор Кітаро відомий як автор багатьох красивих інструментальних композицій у жанрі нью-ейдж. Музикант вірить, що музика здатна змінити людину, і щасливий від того, що його творчість викликає у людей приємні емоції.

Зимова інструментальна музика – Kitaro – Winter Waltz

Кітаро зізнається, що отримує натхнення від різноманітних звуків природи – від подиху вітру до тріску льодової корки та падіння водних краплин.

Його красива інструментальна композиція «Зимовий вальс» нагадує про снігову метелицю та тишу зимового лісу. Її звучання навіює асоціації з танцем сніжинок та хрустом снігу під ногами, з журчанням джерела, яке не замерзає, та сніговою тишею величних гір.

Музика на Різдво та Новий рік: Tommy Johansson – кавери кращих різдвяних пісень

Шведський музикант Томмі Юханссон відомий як віртуозний майстер гітари з гурту «Sabaton», та як співак й гітарист гурту «Majestica». Крім того, він веде свій Youtube-канал, де постійно викладає запис кавер-версій популярних пісень.

Є у цього шведського виконавця й цілий плейлист, присвячений різдвяним та новорічним композиціям. Кавери Томмі Юханссона набувають й дещо нового звучання, й абсолютно оригінальне виконання. Музикант дуже творчо підходить до створення кожного запису.

Музика на Різдво та Новий рік

У виконанні Томмі можна почути й популярну пісню «Christmas Time» Брайана Адамса, про яку вище йшла мова. Також музикант записав декілька каверів популярних різдвяних саундтреків до кіноциклу «Один вдома». У відео з кавером на пісню «All Alone On Christmas» Томмі продемонстрував особисте знайомство з Нью-Йорком та його знаменитими місцями.

Особливо захоплює виконання оригінальної різдвяної пісні «Allt Jag Onskar Mig». Цю святкову композицію написав Кім Ардвідссон, а Томмі разом з донькою Кіма – Тіллі (Tilia) виконав її рідною шведською мовою.

Красива зимова музика: Chris De Burgh – When Winter Comes

Ця чудова зимова музика без слів належить до «The Road to Freedom». 15-й оригінальний альбом ірландського співака та композитора Кріса де Бурга був випущений у 2004 році, але над його композиціями не владний час.

Красива зимова музика – When Winter Comes

Красива зимова музика без слів «When Winter Comes» нагадує про нескінчену зміну пори року, коли осінні краєвиди змінюються зимовими, укутаними снігом до весни.

Легкі нотки ностальгії переплітаються з нотками захоплення красою навколишнього світу та природи у будь-який сезон, навіть такий холодний та сніжний, як зима. Завершальні мотиви композиції звучать наче справжня ода зимовому зачаруванню.

Краща зимова музика без слів: Fiona Joy – Winter Morning, Winter Cold

Фіона Джой Хокінс – відома австралійська піаністка, яка створює композиції у жанрі нью-ейдж. Вона дебютувала зі своїм альбомом «Portrait of a Waterfall» у 2005 році та одразу зайняла з ним перше місце у хіт-параді музики New Age.

Краща зимова музика без слів – Winter Morning

Наступний альбом Хокінс, що з’явився вже за рік, навіть був відмічений музичною нагородою як кращий альбом клавішної музики. Загалом творчість австралійської піаністки відмічена багатьма нагородами у категоріях «Класична музика» та «Джаз».

«Зимовий ранок» – чудова інструментальна композиція Фіони Джой. Ця красива зимова музика чудово передає бадьору свіжість морозного ранку взимку. Не менш влучно передає атмосферу зими й інструментальна композиція Фіони Джой «Winter Cold».

Краща музика на Різдво: Hauser – Різдвяні композиції

Степан Хаусер (Hauser) – хорватський віолончеліст, відомий віртуозним виконанням кавер-версій хітів усіх часів та народів. Музикант веде свій Youtube-канал, який постійно доповнює свіжими відеозаписами. При цьому кожне його відео схоже на міні-фільм з дивовижним дизайном фону, відповідним музиці декором та вбрання й дивовижним виконанням.

Краща музика на Різдво

Нещодавно музикант виклав на своєму каналі нову порцію надихаючих хітів. На цей раз у його виконанні прозвучали найпопулярніші різдвяні хіти.

У новий альбом Хаусера під назвою «Christmas» увійшли такі легендарні композиції до Різдва, як «O Holy Night», «Christmas Song», «Silent Night» та «Angels We Have Heard On High».