Осіння фотосесія: ТОП-30 кращі фото-ідеї для натхнення

Осіння фотосесія на природі - кращі ідеї з фото

Осінь – мальовнича пора року, коли сама природа створює чарівний фон для неповторної фотосесії. Осінній ліс, парк або навіть власний садок з квітковими клумбами біля домівки можуть стати чудовою фото-локацією з багатьма природними атрибутами. Осіння фотосесія не потребує додаткових аксесуарів, адже сама природа потурбувалася про все. Проте, створити антураж не дуже складно. Головне – обрати кращі ідеї для осінньої фотосесії та знайти своє джерело натхнення для чарівних фото восени.

Осіння фотосесія для дівчини: образ Мері Поппінс

Осіння фотосесія для дівчини – чудова можливість створити найбільш жіночі та романтичні образи на фоні чарівних барв осені. Головне – обрати найбільш цікаві ідеї та підібрати вбрання до них.

За бажання продемонструвати повітряну легкість та нотки романтики можна обрати для фотосесії восени образ Мері Поппінс. Ідеальна локація для цієї осінньої фотозйомки – міський парк або сад біля дому, де доріжки всіяні опалим листям.

Осіння фотосесія для дівчини - Образ з парасолькою

Обов’язковий атрибут для зйомки – осіння парасолька, а все інше – політ фантазії. Можна обрати як класичне, так і романтичне плаття, та парасольку у тон йому, щоб частково повторити образ героїні відомої книги та фільму. Фото з дівчиною, яка ніби «парує» над осіннім парком або лісом у будь-якому випадку буде оповито ореолом романтики.

Ідеї осінньої фотосесії для дівчини: образ королеви осені

Сувора господарка осіннього лісу, романтична красуня на тлі озера у парку або ж сама міс ніжність та зачарування? Ідей для створення образа королеви осені чимало. Проте ця осіння фотосесія потребує наявності різноманітних додаткових атрибутів та добре обміркованої кожної деталі – від фону до плаття та різних дрібниць.

Ідеї осінньої фотосесії для дівчини - Королева лісу
Ідеї осінньої фотосесії для дівчини - Лісова фея
Ідеї осінньої фотосесії для дівчини - Леді-осінь
Ідеї осінньої фотосесії у лісі
Ідеї осінньої фотосесії у лісі - Образ янгола
Ідеї осінньої фотосесії у лісі - Чарівниця-осінь

Ідеальний атрибут для цієї фотозйомки – гарний віночок з осінніх квітів, гілочок з ягодами калини та жовто-багряного листя. Саме він буде потрапляти у центр уваги, якщо дівчина, подібно до лісової феї, заховається серед дерев. Осінній ліс – просто ідеальна локація для створення таких атмосферних фото.

Плаття сонячного кольору та букет осінніх квітів у руках – найпростіший варіант створення образа Леді Осені. Для цієї осінньої фотосесії підійде будь-яка локація з безліччю фарб осені. Варіант фото біля озера також буде непогано виглядати, адже романтичний образ у цьому випадку добре доповнить романтика самої місцевості.

Осіння фотосесія для дівчини: образ принцеси готики

Якщо вам до вподоби екстравагантні образи, то слід розглянути варіант осінньої фотосесії у готичному стилі. Ідеальною локацією для цієї атмосферної фотозйомки восени може стати осінній ліс туманним ранком або похмурий день. Будь-які старовинні руїни, особливо кам’яних споруд, або вкриті пожовклим листям колії покинутої залізниці легко додадуть антуражу осінній похмурості природи.

Осіння фотосесія для дівчини - Принцеса готіки
Осіння фотосесія для дівчини - цікаві фото-ідеї

Гарне чорне або червоне плаття з корсетом – найкраще вбрання для осінньої фотосесії у готичному стилі. Розсип опалого пожовтілого листя на тлі яскравого вбрання буде виглядати доволі контрастно, що дозволить створити потрібний настрій для фото.

Ідеї осінньої фотосесії: «Хтось шукає тебе серед дощу»

ГУ дощову погоду також можна пошукати натхнення для осінньої фотосесії. Краще за все обирати день, коли ще немає тривалих дощів. Легкий дощик може стати чудовим тлом для створення атмосферних фото восени.

Ідеї осінньої фотосесії у дощ
Осіння фотосесія для закоханих у дощ

Щоб така осіння фотосесія не перетворилася на неймовірно похмуру, слід обрати яскраве вбрання та відповідні атрибути. Різнокольорова або червона парасолька та плащ – краще за все підходять для цього випадку.

Міський парк – ідеальна локація для осінньої фотосесії у таку погоду. Також цей варіант чудово підходить для фотозйомки закоханих, зустрічі друзів або пари, де кожен поспішає назустріч один одному навіть попри погодні умови.

Осіння фотосесія у лісі або парку з тваринами

Особливо затишною та душевною буде осіння фотосесія з домашніми улюбленцями. Собаки утворять грайливу атмосферу. Вони можуть без додаткових атрибутів додати нотки грайливості, особливо якщо зроблять фейєрверк з опалого листя у гонитві за своїм господарем.

Можна також узяти з собою теплий клітчатий плед та термос з зігріваючим напієм (чаєм, кофе, глінтвейном). Ці атрибути для осінньої фотосесії у лісі напевно не будуть зайвими, і не лише додадуть затишку на фото, але й добре зігріють за прохолодної погоди.

Осіння фотосесія у лісі з тваринами
Осіння фотосесія з тваринами
Фотосесія у лісі восени

Особлива осіння фотосесія у лісі утвориться, якщо узяти в оренду коней та пройтися верхи по лісовим стежкам. Атмосферні фото восени у цьому випадку залишаться ще й на згадку про чудовий відпочинок.

Для осінньої фотосесії з білкою у першу чергу знадобиться удача. Проте не завадять смаколики у вигляді горішків тощо, які допоможуть привернути увагу лісової красуні з пухнастим хвостом. Це може спрацювати, якщо ви напевно знаєте, що у міському парку або приміському лісочку існують ці маленькі пухнастики.

Ідеї осінньої фотосесії у лісі або парку: містика туману

Ця осіння фотосесія потребує потрібної погоди та локації, хоча вбрання може зіграти майже головну роль у ній. Для зйомки ідеально підходить лісова галявина або узбережжя озера у лісі, оповите туманним серпанком.

Ідеї осінньої фотосесії у лісі - Містика туману
Ідеї осінньої фотосесії у лісі
Фотосесія восени у горах

Густі тумани вранці спостерігаються вже наприкінці вересня. Тому для осінньої фотосесії у тумані краще за все обирати ранковий час на початку жовтня. Туманний серпанок додає антуражу будь-яким фото у природній локації.

Можна обрати образ загадкової лісової феї біля озера, меланхолічної красуні-осені або могутньої лісової чаклунки. Образ таємничого мандрівника, загадкового відьмака або володаря лісу – кращі ідеї осінньої фотосесії у лісі для чоловіків.

Осіння фотосесія у лісі або парку для романтиків та оптимістів

Хтось вважає осінь – меланхолічною порою року. Проте романтики та оптимісти впевнені, що ця пора року по-своєму зачаровує яскравими фарбами, які не властиві іншому часу.

Ідеї для осінньої фотосесії нареченої
Ідеї для фотосесії восени у лісі
Осіння фотосесія дітей

Можна влаштувати радісну осінню фотосесію з «купанням» в опалому листі. Цей варіант ідеальний для закоханих пар. Обійми на природному килимі з опалого листя здаються на фото особливо теплими, щирими та душевними.

Чудово буде виглядати у таких природних локаціях й фотосесія дітей восени. Яскравий, але контрастний до забарвлення листя теплий светр – ідеальний одяг для цієї осінньої фотосесії у лісі або парку.

Ідеї осінньої фотосесії у листі
Осіння фотосесія у парку
Фотосесія восени у лісі - ідеї з листям

Радісного настрою також додає підкинуте догори осіннє листя. Цей яскравий листопадний вихор легко замінить будь-які додаткові атрибути для цієї осінньої фотосесії у лісі/парку.

Ідеї осінньої фотосесії: пікнік біля озера або на лісовій галявині

Узбережжя озера або лісова галявина – ідеальна локація для осінньої фотосесії родини або компанії друзів. Залежно від настрою рідних та близьких друзів можна реалізувати будь-яку захопливу історію для усіх одразу та для кожного окремо.

Кращі ідеї для фотосесії восени
Осіння фотосесія - цікаві ідеї з фото
Осіння фотосесія біля озера
Ідеї осінньої фотосесії у парку
Фото-ідеї осінньої фотосесії у саду
Осіння фотосесія на природі

Компанія друзів може насолодитися музикою на гітарі. Якщо умови місцевості дозволяють розвести багаття, то вийде неймовірно душевна осіння фотосесія у лісі.

Як атрибути для створення затишної атмосфери можна обрати яскраві теплі пледи, термо-чашки з тематичними осінніми візерунками або малюнками, а також різноколірні парасольки та книжки. Усе це забезпечить цікаву історію для кожної окремої фотографії на тему осені.